Price list

RODZAJCENA
MAKIJAŻ PERMANETNY UST (BARHAT LIPS) 1200 zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST (EFEKT SZMINKI) 1200 zł
NATURAL LIPS (KOREKTA CZERWIENI WARGOWEJ) 1200 zł
DOPIGMENTOWANIE DO 3 MIESIĘC 150 zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST + BRWI 2000 zł
ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PO ROKU WYKONANEGO W NASZYM SALONIE 50% ceny regularnej * do 1 roku
RODZAJCENA
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ( TECHNIKA POWDER BROWS-EFEKT CIENIA NA BRWIACH) 1000zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST + BRWI 2000zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI (TECHNIKĄ WŁOSKOWĄ APARATEM) 1800ZŁ
ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PO ROKU WYKONANEGO W NASZYM SALONIE 50% ceny regularnej * do 1 roku
CENA
1100ZŁ
RODZAJCENA
1 sesja 600 zł
2 sesje 1200 zł
3 sesje 1800 zł

PERMANENT LIP MAKEUP

Do you dream of sensual lips that will attract the gaze of men and arouse envy among women? Do you have one or more lipsticks in your purse and are constantly touching up your makeup, trying to even out your lip line and get the perfect color? Now you can forget about lip liners, lipsticks and constant makeup touch-ups. Now your lips can be perfect at any time! Permanent lips are freedom and beauty.

PERMANENT EYEBROW MAKEUP

Permanent eyebrow makeup is an increasingly common procedure that is gaining a slew of female followers. If you own light and sparse eyebrows, you can certainly go for it. Permanent eyebrows is a method that will allow you to increase your confidence and love your reflection in the mirror.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST- WSZYSTKO, CO MUSISZ O NIM WIEDZIEĆ.

Wiele kobiet decyduje się na permanentne usta, by podkreślić swoje naturalne piękno. Choć codzienne obowiązki jak praca, dom czy zakupy mogą być przytłaczające, warto czasem zrobić coś dla siebie. Zabieg trwa około 2 godziny i wymaga odświeżenia raz do roku. Dzięki niemu można zaoszczędzić czas na codziennym makijażu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – CZY BOLI?

To pytanie, które często pojawia się przed zabiegiem. Odpowiedź jest różna dla każdej osoby, gdyż każdy ma inny próg bólu. Opinie na temat doznań bólowych podczas zabiegu są zróżnicowane. Niektóre klientki twierdzą, że “w ogóle nie boli”, a niektóre nawet zasypiają podczas procedury. Aby zapewnić komfort, przed zabiegiem nakładana jest znieczulająca maść na wargi.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

Zabieg makijażu permanentnego nie może zostać wykonany, jeśli u klientki występują którekolwiek z poniższych przeciwwskazań:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TRWAŁEGO MAKIJAŻU UST?

Zalecenia okołozabiegowe przy makijażu permanentnym ust:

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PRZEBIEG ZABIEGU

Zanim zostaną podjęte jakiekolwiek działania, pierwszym krokiem jest omówienie i wykluczenie jakichkolwiek przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego ust oraz wypełnienie świadomej zgody na zabieg. Po zakończeniu wywiadu ze specjalistą i wypełnieniu zgody na zabieg możemy przejść do kolejnego, niezwykle ważnego etapu. Jest to dokładne i szczegółowe omówienie preferencji i oczekiwań klientki. Czasami na tym etapie pojawia się rozbieżność pomiędzy wizją klientki, a ogólnie przyjętymi standardami makijażu permanentnego i estetyki linergistki. W tej sytuacji najlepiej jest zaufać specjaliście, gdyż ma on doświadczenie i lata praktyki. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

IDEALNY KSZTAŁT I KONTUR UST

Permanentny makiaż ust to perfekcyjny kontur Twoich ust. Za pomocą makijażu permanentnego można:
U wielu kobiet kontur ust jest niewyraźny i nierówny. Bardzo często, po przebytej opryszczce, kontur zanika, zaciera się i zmienia kształt ust. Odpowiednio wybrany rodzaj makijażu permanentnego ust permanentny ust ma na celu nadać właściwy kształt ust, który podkreśla i wydobywa piękno kobiety.

PO ZABIEGU

Makijaż PMU to zabieg, który na stałe nadaje ustom wspaniały kolor i kształt. Jednak podczas zabiegu delikatny miąższ i skóra ust zostają naruszone i łatwo puchną. Bezpośrednio po zabiegu Twoje usta będą nieco większe niż zwykle (lekko opuchnięte), a skóra wokół nich będzie zaczerwieniona. Jak bardzo będą puchnąć? O tym przekonasz się podczas zabiegu, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Niekiedy usta nie puchną prawie wcale, a innym razem obrzęk jest dość znaczny. Stopień obrzęku i wrażliwości ust zależy również od techniki makijażu. Na rynku istnieje wiele metod nakładania makijażu. Podczas wykonywania zabiegu linergistki wstrzykują pigment w skórę różnymi metodami i na różną głębokość. To wszystko ma wpływ na stan ust po zabiegu.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TRWAŁEGO MAKIJAŻU UST?

Zalecenia okołozabiegowe przy makijażu permanentnym ust:

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – GOJENIE

W przypadku trwałego makijażu ust, gojenie i powrót do “normalności” następuje po około 3 dniach. Około 2 dni po zabiegu usta zaczynają się złuszczać. W ciągu około 7 dni ich kolor stanie się jaśniejszy. Na drugiej wizycie w gabinecie, po 4 tygodniach, następuje ponowne uzupełnienie makijażu. Dobrze wykonany makijaż utrzymuje się w skórze ok. 2-3 lat, jednak co roku warto uzupełnić pigment, aby kolor nadal był intensywny.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pigmentu do wnętrza naskórka tak, aby tam pozostał i był widoczny na powierzchni skóry ( przypomina) tatuaż na ciele, ale jest płytszy, przez co zabieg pigmentacji nie jest tak bolesny). Zabieg ten gwarantuje długotrwały makijaż, który utrzymuje się od 6 miesięcy nawet do kilku lat, tak więc ważne jest, aby był on wykonany starannie i precyzyjnie.

CZY MAKIJAŻ PERMANENTNY BOLI?

Kwestia bólu jest bardzo indywidualna. Zależna jest też od techniki którą wykonujemy makijaż, wieku, stanu skóry i wielu innych czynników. Spotkanie rozpoczyna się od wywiadu, podczas którego pytam o wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zdrowia i oczekiwań wobec efektu końcowego. Prezentuje przykłady prac, różne rodzaje makijażu permanentnego, opowiadam o etapach zabiegu oraz rozwiewam wszelkie obawy. Oczywiście często używam bardzo skutecznego znieczulenia miejscowego aby uniknąć niepotrzebnego dyskomfortu który mógłby, lecz nie musi wystąpić podczas zabiegu.

BRWI PERMANENTNE – KTÓRĄ METODĘ WYBRAĆ?

Przed podjęciem decyzji o zrobieniu sobie permanentnych brwi, należy wybrać odpowiednią dla nich metodę. Pamiętaj, że na konsultacji postaram się dobrać indywidualnie do twojej urody i stylu, odpowiedni rodzaj brwi. Przeczytaj poniżej o popularnych metodach:

BRWI PERMANENTNE – OMBRE

Metoda ombre polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu o różnej intensywności koloru. Technika ta pozwala na stopniowanie efektu kolorystycznego, od najjaśniejszej nasady do najciemniejszej końcówki. Dzięki temu górna, jasna krawędź brwi jest delikatnie rozmyta, a dolna precyzyjnie podkreślona, co nadal daje naturalny, jednak znacznie bardziej wyrazisty efekt.

BRWI PERMANENTNE – METODA PUDROWA

Jest to metoda, która polega na wprowadzeniu pigmentu tuż pod powierzchnię naskórka. Jest to metoda pigmentacji, która nie tworzy gradacji koloru, ale pozwala na uzyskanie lekkiego i delikatnego efektu.

JAK SIĘ GOJĄ BRWI PERMANENTNE?

Brwi goją się przez około 7 dni. Podczas gojenia brwi nie należy narażać twarzy na promieniowanie UV, dlatego należy zrezygnować z solarium i opalania. Nie należy również zdrapywać strupków, które mogą się pojawić, ponieważ ryzykujemy brzydko wyglądające blizny. Dodatkowo w ten sposób możemy doprowadzić do zakażenia. W okresie gojenia się brwi powinniśmy unikać sauny, basenów czy jacuzzi – obecne tam drobnoustroje również mogą przyczynić się do infekcji. Linergistka podpowie nam, które preparaty mogą zniszczyć kolor brwi po makijażu permanentnym. Jeśli to możliwe, unikaj antybiotyków w maściach – wpłyną one niekorzystnie na pigmentację. Po zabiegu nie należy również spać na brzuchu – a raczej “na brwiach”, gdyż niekorzystne jest pocieranie brwi o poduszkę. Nie wolno również wykonywać dodatkowego makijażu – pudrować brwi, korygować ich kontur ołówkiem lub pomadą. Niewskazana jest aktywność fizyczna, która powoduje pocenie się twarzy.

JAK PIELĘGNOWAĆ BRWI PO MAKIJAŻU PERMANENTNYM

CZY BRWI ZROBIĄ SIĘ CZERWONE ALBO NIEBIESKIE?

Często zadajecie pytania, dlaczego brwi są czerwone, pomarańczowe, szare lub niebieskie? Bardzo wielkie znaczenie ma dobór odpowiednich pigmentów jak i samej techniki wykonania oraz wielu innych drobnych czynników jak chociażby twoja karnacja. Jak sprawdzić czy dane pigmenty są naprawde dobre ? Na pewno nie jest to łatwym zadaniem i to rozróżnia specjalistów od amatorów. Zainwestowałam bardzo dużo czasu i pieniędzy swoja edukacje u najlepszych szkoleniowców przez to mogę korzystać z ich wiedzy i nie popełniać błędów na własnych klientkach!

ILE TRZYMAJĄ SIĘ BRWI PERMANENTNE?

Brwi permanentne utrzymują swój kształt i kolor przez około 2 lata, jednak należy liczyć się z koniecznością uzupełnienia pigmentu podczas co najmniej jednej wizyty korekcyjnej. Warto również pamiętać, że trwałość makijażu zależy nie tylko od techniki i użytych składników, ale również od indywidualnych predyspozycji i pielęgnacji skóry. Barwnik może szybciej blaknąć np. u osób, które korzystają często z solarium lub opierają swoją pielęgnację na preparatach o właściwościach złuszczających.

KOREKTA BRWI

Makijaż permanentny to komfortowe rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały efekt, ale wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Pamiętajmy, że metoda ta wprowadza widoczne i długotrwałe zmiany w skórze, dlatego ważne jest, aby dokładnie i świadomie przemyśleć wygląd, który chcemy osiągnąć. I właśnie do tego służy retusz! Makijaż permanentny to proces, w którym stopniowo osiąga się zadowalający efekt. Należy pamiętać, że po pierwszym zabiegu na skórze pozostaje od 40 do 70% koloru. W trakcie retuszu możesz, jeśli chcesz, schłodzić go lub ocieplić. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które uchroni Cię przed przykrymi rozczarowaniami.

KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ KOREKTĘ MAKIJAŻU?

Makijaż permanentny, dzięki znieczuleniu miejscowemu, jest całkowicie bezbolesny. Wciąż jednak wiąże się z bezpośrednią ingerencją w skórę. Nieodłącznym elementem procesu są drobne podrażnienia, podczas których naskórek potrzebuje czasu na regenerację. To całkowicie naturalna część całego procesu i nie należy się jej obawiać. Zmiany te nie będą na tyle widoczne, abyś musiała ukrywać się przed światem. Mimo to, z zaplanowaniem kolejnej wizyty należy poczekać, aż skóra odetchnie, odbuduje się i będzie gotowa na kolejne upiększanie. Należy odczekać 30 dni, aby naskórek wokół brwi całkowicie się zagoił. Dlatego najlepiej jest wykonać korektę makijażu permanentnego w ciągu maksymalnie 60 dni od daty pierwszego zabiegu u linergistki.

CZY KOREKTA MAKIJAŻU JEST OBOWIĄZKOWA?

Wykonanie korekty makijażu permanentnego brwi nie jest obowiązkowe w każdym przypadku. Jednak prawie zawsze jest zalecana w celu dopracowania, udoskonalenia lub naniesienia ewentualnych poprawek. Dlatego najlepiej jest skonsultować się z najbardziej kompetentną osobą, czyli linergistką, u której wykonywany był zabieg. Po odpowiednim czasie wskaże ona, czy konieczna jest korekta. Należy jednak pamiętać, że każda klientka ma inny typ skóry, a co za tym idzie inną reakcję na gojenie. Linergistka również nie zawsze jest w stanie idealnie i równomiernie wprowadzić pigment pod skórę, dlatego tak ważna jest korekta, podczas której ewentualne ubytki są uzupełniane.

PERMANENT LIP MAKEUP-ALL YOU NEED TO KNOW ABOUT IT.

Many women opt for permanent lips to enhance their natural beauty. While daily responsibilities like work, home and shopping can be overwhelming, it’s worth doing something for yourself sometimes. The treatment takes about 2 hours and needs to be refreshed once a year. With it, you can save time on your daily makeup.

PERMANENT LIP MAKEUP - DOES IT HURT?

This is a question that often arises before the procedure. The answer is different for each person, as everyone has a different pain threshold. Opinions vary on the pain sensation during the procedure. Some clients say it “doesn’t hurt at all,” and some even fall asleep during the procedure. To ensure comfort, an anesthetic ointment is applied to the lips before the procedure.

CONTRAINDICATIONS TO PERMANENT LIP MAKEUP

Permanent makeup treatment cannot be performed if the client has any of the following contraindications:

HOW TO PREPARE FOR A PERMANENT LIP MAKEUP PROCEDURE?

Perioperative recommendations for permanent lip makeup:

PERMANENT LIP MAKEUP - THE COURSE OF THE PROCEDURE

Before any action is taken, the first step is to discuss and rule out any contraindications to permanent lip makeup and fill out an informed consent for the procedure. After completing the interview with the specialist and filling out the consent for the procedure, we can move on to the next extremely important step. This is a thorough and detailed discussion of the client’s preferences and expectations. Sometimes at this stage there is a discrepancy between the client’s vision and the generally accepted standards of permanent makeup and linergist aesthetics. In this situation, it is best to trust a specialist, as he has experience and years of practice. However, the final decision is always up to you.

IDEAL LIP SHAPE AND CONTOUR

Permanent lip makeup is the perfect contour of your lips. With the help of permanent makeup, you can:

In many women, the contour of the lips is blurred and uneven. Very often, after herpes, the contour fades, blurs and changes the shape of the lips. The right type of permanent lip makeup is designed to give the right shape to the lips, which emphasizes and brings out a woman’s beauty.

AFTER TREATMENT

PMU makeup is a treatment that permanently gives the lips great color and shape. However, during the procedure, the delicate flesh and skin of the lips are affected and swell easily. Immediately after the procedure, your lips will be slightly larger than usual (slightly swollen), and the skin around them will be red. How much will they swell? You will find out about this during the procedure, as it is a very individual matter. Sometimes the lips swell hardly at all, and other times the swelling is quite significant. The degree of swelling and sensitivity of the lips also depends on the makeup technique. There are many methods of applying makeup on the market. When performing the procedure, linergists inject pigment into the skin using various methods and to different depths. All this has an impact on the condition of the lips after the procedure.

HOW TO PREPARE FOR A PERMANENT LIP MAKEUP PROCEDURE?

Perioperative recommendations for permanent lip makeup:

PERMANENT LIP MAKEUP - HEALING

In the case of permanent lip makeup, healing and return to “normalcy” occurs after about 3 days. About 2 days after the procedure, the lips begin to peel. In about 7 days their color will become lighter. At the second office visit, after 4 weeks, the makeup is replenished. Well-made makeup lasts in the skin approx. 2-3 years, but it is worth replenishing the pigment every year so that the color continues to be intense.

WHAT DOES THE PROCEDURE LOOK LIKE?

Permanent makeup involves the introduction of pigment into the epidermis so that it remains there and is visible on the surface of the skin ( it resembles) a tattoo on the body, but is shallower, making the pigmentation procedure not as painful). This treatment guarantees long-lasting makeup, which lasts from 6 months up to several years, so it is important that it is done carefully and precisely.

DOES PERMANENT MAKEUP HURT?

The issue of pain is very individual. It also depends on the technique with which makeup is applied, age, skin condition and many other factors. The meeting begins with an interview, during which I ask about all the details of health and expectations of the end result. I present examples of work, different types of permanent makeup, talk about the stages of the procedure and allay any fears. Of course, I often use a very effective local anesthetic to avoid unnecessary discomfort that may or may not occur during the procedure.

PERMANENT EYEBROWS - WHICH METHOD TO CHOOSE?

Before deciding to get permanent eyebrows, it is important to choose the right method for them. Remember that at the consultation I will try to choose individually to your beauty and style, the right type of eyebrows. Read below about popular methods:

PERMANENT EYEBROWS - OMBRE

The ombre method involves inserting pigment of different color intensities under the skin. This technique allows you to gradate the color effect, from the lightest root to the darkest tip. This allows the upper, light edge of the eyebrows to be gently blurred, while the lower edge is precisely highlighted, still giving a natural, but much more pronounced effect.

PERMANENT EYEBROWS - POWDER METHOD

This is a method that involves the introduction of pigment just below the surface of the epidermis. This is a pigmentation method that does not create color gradation, but allows for a light and delicate effect.

HOW DO PERMANENT EYEBROWS HEAL?

Eyebrows take about 7 days to heal. While your eyebrows are healing, you should not expose your face to UV radiation, so avoid tanning beds and sunbathing. Also, do not scrape off any scabs that may appear, as you risk ugly-looking scars. In addition, in this way we can lead to infection. During the eyebrow healing period, we should avoid saunas, swimming pools or hot tubs – the microorganisms present there can also contribute to infection. The linergist will tell us which preparations can destroy the color of the eyebrows after permanent makeup. If possible, avoid antibiotics in ointments – they will adversely affect pigmentation. Also, after the procedure, do not sleep on your stomach – or rather, “on your eyebrows,” as it is unfavorable to rub your eyebrows on the pillow. It is also forbidden to apply additional makeup – powdering the eyebrows, correcting their contour with pencil or pomade. Physical activity that causes facial sweating is not advisable.

HOW TO CARE FOR EYEBROWS AFTER PERMANENT MAKEUP

WILL THE EYEBROWS TURN RED OR BLUE?

Do you often ask questions about why eyebrows are red, orange, gray or blue? It is very important to choose the right pigments as well as the execution technique itself and many other minor factors such as your complexion. How to check if the pigments are really good ? It is certainly not an easy task, and this differentiates professionals from amateurs. I have invested a lot of time and money my education with the best trainers because of this I can use their knowledge and not make mistakes on my own clients!

HOW LONG DO PERMANENT EYEBROWS LAST?

Permanent eyebrows maintain their shape and color for about 2 years, but expect to have to replenish the pigment at at least one corrective visit. It is also worth remembering that the durability of makeup depends not only on the technique and ingredients used, but also on individual predispositions and skin care. The dye may fade faster, for example, in people who use tanning beds frequently or base their skin care on products with exfoliating properties.

EYEBROW CORRECTION

Permanent makeup is a comfortable solution that guarantees a long-lasting effect, but it requires taking the right steps. Keep in mind that this method makes visible and long-lasting changes to the skin, so it is important to think carefully and consciously about the look you want to achieve. And that’s exactly what retouching is for! Permanent makeup is a process in which a satisfactory result is gradually achieved. Note that after the first treatment, 40 to 70% of the color remains on the skin. During retouching, you can, if you wish, cool it down or warm it up. This is a convenient and safe solution that will save you from unpleasant disappointments.

WHEN IS THE BEST TIME TO GET A MAKEUP TOUCH-UP?

Permanent makeup, thanks to local anesthesia, is completely painless. However, it still involves direct interference with the skin. Inherent in the process are minor irritations, during which the epidermis needs time to regenerate. This is a completely natural part of the whole process and should not be feared. These changes will not be so visible that you have to hide from the world. Nevertheless, you should wait until your skin has breathed, rebuilt and is ready for the next beautification before scheduling another visit. Wait 30 days for the epidermis around the eyebrows to heal completely. Therefore, it is best to have the permanent makeup corrected within a maximum of 60 days from the date of the first treatment with the linergist.

IS MAKEUP CORRECTION MANDATORY?

Performing permanent eyebrow makeup correction is not mandatory in every case. However, it is almost always recommended in order to refine, improve or make any corrections. That’s why it’s best to consult with the most competent person, namely the linergist where the procedure was performed. After a reasonable period of time, it will indicate whether a correction is necessary. However, it is important to keep in mind that each client has a different skin type and therefore a different reaction to healing. The linergist is also not always able to perfectly and evenly insert the pigment under the skin, which is why correction is so important, during which any gaps are filled in.