O Mnie

O mnie

Witaj! Nazywam się Anastazja Brusnitsena, jestem doświadczonym kosmetologiem z ponad 10-letnim stażem, certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego z ponad siedmioma latami praktyki jak i ponad 2 tysiącami zadowolonych klientów i właścicielem PRIVE Beauty

Specjalizuję się w najnowszych technikach makijażu permanentnego, które obecnie są najbardziej pożądane na rynku. Moja wiedza pochodzi od najlepszych edukatorów z branży PMU z całej Europy, lat doświadczeń, wielu międzynarodowych workshop’ów,  konferencii i szkoleń w których brałam udział aby poszerzać swoją wiedzę.

zagraniczne szkolenia z makijażu permanetnego
moja edukacja
Branża

Dzięki mojemu zaangażowaniu moja wiedza i doświadczenie zostały zauważone przez między innymi  marki takie jak KWADRON z którymi nawiązałam ścisła współprace i reprezentuje je na wydarzeniach branżowych.

Snapinsta.app_431163238_18398378992069589_495137069974794740_n_1080
Kwadron szkolenie
Szkolenia stacjonarne

Jak skutecznie szkolić osoby bez żadnej wiedzy o makijażu PMU nauczyłam się od najlepszych specjalistów w branży, a dzięki licencji edukacyjnej jak i przemyślanej metodologii, jestem w stanie zapewnić, że uczestnicy moich kursów osiągną wysoką jakość pracy i zaczną zarabiać w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy od rozpoczęcia wspólnej edukacji.

Szkolenia Online

Stworzyłam szkolenia online na podstawie zebranych doświadczeń od moich kursantek. Wiem co sprawia im trudności na samym początku jak i innych etapach szkolenia. Aby ułatwić osobom bez żadnej wiedzy zapoznanie się z podstawami makijażu permanentnego jak i postawić pierwsze kroki w samodzielnej pracy. Doszkalam osoby które już samodzielnie pracują. 

Szkolenie makijaż permanentny, Kurs makijaż permanentny, Szkolenie mikropigmentacja, Kurs makijaż permanentny brwi, Szkolenie makijaż permanentny ust, Kurs makijaż permanentny eyeliner, Szkolenie pigmentacja skóry, Kurs tatuaż medyczny, Szkolenie techniki makijażu trwałego, Kurs makijaż permanentny Gdańsk, Szkolenie makijaż permanentny Kraków, Kurs makijaż permanentny online, Szkolenie makijaż permanentny cennik, Kurs makijaż permanentny opinie, Szkolenie makijaż permanentny profesjonalne, Szkolenie online makijaż permanentny

Dziękuję Wam za zaufanie i do zobaczenia!

Untitled-9

Szybkie umawianie wizyt

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI - OPINIE MOICH KLIENTEK

magda szczęsna
magda szczęsna
2023-05-19
Bardzo polecam!!!! Anastazja jest bardzo dokładna i tworzy cuda z brwi❤️ przeprowadza bardzo dokładny wywiad aby stworzyć brwi takie jakie chciałam! Bardzo dlugo brwi pernamente kojarzyły mi się z mocnymi ciemnymi brwiami a Anastazja przekonała i udowodniła,że można również uzyskać naturalny efekt!😊
Valeriia Lacka
Valeriia Lacka
2022-10-20
Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Oczywiście piękny wynik, z usługi jestem bardzo zadowolona!
Karolina Czepielinda
Karolina Czepielinda
2022-03-05
Polecam z całego serca! Pani Anastazja to profesjonalistka. Dobrała idealny kolor ust, pięknie wyrysowała kształt. Jestem bardzo zadowolona.
Ula Ula
Ula Ula
2022-02-25
Byłam u pani Anastazji na makijażu permanentnym ust. Balam się bólu po poprzednich doświadczeniach, ale było naprawdę znośnie- nie ma się czego bać, ból jest niewielki. Efekt- rewelacja, mega precyzyjna robota, usta idealnie wypełnione, kolor ekstra. Naturalny efekt, a jednak widać, ze coś się zmieniło i cała twarz wyglada lepiej. Sama pani Anastazja bardzo miła i profesjonalna, wszystko tłumaczy, słucha oczekiwań klientek. Bardzo, bardzo polecam! Wrócę jeszcze na brwi 🙂
Anna Szczepańska
Anna Szczepańska
2022-01-18
Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Anastazji.Brwi super👍
Danuta Szymanska
Danuta Szymanska
2022-01-18
Polecam z całego serca - makijaż permanentny brwi jaki wykonała Pani Anastazja jest idealny. Usługa na najwyższym poziomie.
Nawojka Łuczak
Nawojka Łuczak
2022-01-18
Fantastyczna pani Anastazja, profesjonalna i posiadająca olbrzymią wiedzę. Polecam zdecydowanie!!!!!

Umów się na
wizytę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapisywania się na wizyty u naszych specjalistów – Prive P M U.