Makijaż Permanentny Ust

WhatsApp Image 2023 10 23 at 13.56.07
WhatsApp Image 2023 10 23 at 13.56.31

Czy marzysz o zmysłowych ustach, które będą przyciągać spojrzenia mężczyzn i wzbudzać zazdrość wśród kobiet? Posiadasz w torebce jedną lub kilka pomadek i ciągle poprawiasz makijaż, próbując wyrównać linię ust i nadać im idealny kolor? Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu makijażu. Teraz Twoje usta mogą być idealne w każdej chwili! Usta permanentne to wolność i piękno.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST- WSZYSTKO, CO MUSISZ O NIM WIEDZIEĆ.

Wiele kobiet decyduje się na permanentne usta, by podkreślić swoje naturalne piękno. Choć codzienne obowiązki jak praca, dom czy zakupy mogą być przytłaczające, warto czasem zrobić coś dla siebie. Zabieg trwa około 2 godziny i wymaga odświeżenia raz do roku. Dzięki niemu można zaoszczędzić czas na codziennym makijażu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – CZY BOLI?

To pytanie, które często pojawia się przed zabiegiem. Odpowiedź jest różna dla każdej osoby, gdyż każdy ma inny próg bólu. Opinie na temat doznań bólowych podczas zabiegu są zróżnicowane. Niektóre klientki twierdzą, że “w ogóle nie boli”, a niektóre nawet zasypiają podczas procedury. Aby zapewnić komfort, przed zabiegiem nakładana jest znieczulająca maść na wargi.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

Zabieg makijażu permanentnego nie może zostać wykonany, jeśli u klientki występują którekolwiek z poniższych przeciwwskazań:
USTA--2

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TRWAŁEGO MAKIJAŻU UST?

Zalecenia okołozabiegowe przy makijażu permanentnym ust:

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PRZEBIEG ZABIEGU

Zanim zostaną podjęte jakiekolwiek działania, pierwszym krokiem jest omówienie i wykluczenie jakichkolwiek przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego ust oraz wypełnienie świadomej zgody na zabieg. Po zakończeniu wywiadu ze specjalistą i wypełnieniu zgody na zabieg możemy przejść do kolejnego, niezwykle ważnego etapu. Jest to dokładne i szczegółowe omówienie preferencji i oczekiwań klientki. Czasami na tym etapie pojawia się rozbieżność pomiędzy wizją klientki, a ogólnie przyjętymi standardami makijażu permanentnego i estetyki linergistki. W tej sytuacji najlepiej jest zaufać specjaliście, gdyż ma on doświadczenie i lata praktyki. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

IDEALNY KSZTAŁT I KONTUR UST

Permanentny makiaż ust to perfekcyjny kontur Twoich ust. Za pomocą makijażu permanentnego można:
U wielu kobiet kontur ust jest niewyraźny i nierówny. Bardzo często, po przebytej opryszczce, kontur zanika, zaciera się i zmienia kształt ust. Odpowiednio wybrany rodzaj makijażu permanentnego ust permanentny ust ma na celu nadać właściwy kształt ust, który podkreśla i wydobywa piękno kobiety.

PO ZABIEGU

Makijaż PMU to zabieg, który na stałe nadaje ustom wspaniały kolor i kształt. Jednak podczas zabiegu delikatny miąższ i skóra ust zostają naruszone i łatwo puchną. Bezpośrednio po zabiegu Twoje usta będą nieco większe niż zwykle (lekko opuchnięte), a skóra wokół nich będzie zaczerwieniona. Jak bardzo będą puchnąć? O tym przekonasz się podczas zabiegu, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Niekiedy usta nie puchną prawie wcale, a innym razem obrzęk jest dość znaczny. Stopień obrzęku i wrażliwości ust zależy również od techniki makijażu. Na rynku istnieje wiele metod nakładania makijażu. Podczas wykonywania zabiegu linergistki wstrzykują pigment w skórę różnymi metodami i na różną głębokość. To wszystko ma wpływ na stan ust po zabiegu.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TRWAŁEGO MAKIJAŻU UST?

Zalecenia okołozabiegowe przy makijażu permanentnym ust:

Makijaż permanentny ust – gojenie

W przypadku trwałego makijażu ust, gojenie i powrót do “normalności” następuje po około 14 dniach. Około 3 dnia zabiegu usta zaczynają się złuszczać. W ciągu około 7 dni ich kolor stanie się jaśniejszy. Na drugiej wizycie w gabinecie, po 3-4 tygodniach, następuje ponowne uzupełnienie makijażu. Dobrze wykonany makijaż utrzymuje się w skórze ok. 2-4 lat, jednak co roku warto uzupełnić pigment, aby kolor nadal był intensywny.

Makijaż permanentny ust – pielęgnacja po zabiegu

Po zabiegu makijażu ust warto przyjmować Heviran jeszcze przez 3 dni, aby zabezpieczyć się przed wystąpieniem opryszczki. Należy pamiętać, aby szczególnie dbać o okolice ust. Nie mocz, nie pocieraj i nie dotykaj warg. Dbaj o ich higienę. Nie myj ich mydłem. Używaj tylko kosmetyków polecanych przez lingwistkę. Kilka razy dziennie nawilżaj usta i smaruj je kremem z witaminą E. Przez pierwsze 2 dni myj usta tylko pastą do zębów dla dzieci. Więcej na temat gojenia się ust po makijażu permanetnym dowiesz się TUTAJ

etapy gojenia ust po makijażu permanetnym ust w gdańsku
RODZAJCENA
MAKIJAŻ PERMANETNY UST (BARHAT LIPS) 1200 zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST (EFEKT SZMINKI) 1200 zł
NATURAL LIPS (KOREKTA CZERWIENI WARGOWEJ) 1200 zł
DOPIGMENTOWANIE DO 3 MIESIĘC 150 zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST + BRWI 2000 zł
ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PO ROKU WYKONANEGO W NASZYM SALONIE 50% ceny regularnej * do 1 roku
RODZAJCENA
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ( TECHNIKA POWDER BROWS-EFEKT CIENIA NA BRWIACH) 1000zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST + BRWI 2000zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI (TECHNIKĄ WŁOSKOWĄ APARATEM) 1800ZŁ
ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PO ROKU WYKONANEGO W NASZYM SALONIE 50% ceny regularnej * do 1 roku
CENA
1100ZŁ
RODZAJCENA
1 sesja 600 zł
2 sesje 1200 zł
3 sesje 1800 zł
Makijaż permanentny Gdańsk anastazja

O MNIE

Witajcie! Nazywam się Anastazja Brusnitsena, jestem doświadczonym kosmetologiem z ponad 10-letnim stażem oraz certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego z ponad 6 latami praktyki i 3 tysiącami zadowolonych klientów. Specjalizuję się w najnowszych technikach makijażu permanentnego, które obecnie są najbardziej pożądane na rynku. Moje szkolenia odbywają się pod okiem najlepszych specjalistów w branży, a dzięki specjalnej licencji edukacyjnej i przemyślanej metodologii, jestem w stanie zapewnić, że uczestnicy moich kursów osiągną wysoką jakość pracy i zaczną zarabiać od 5 tys. miesięcznie w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy.  CZYTAJ WIECEJ

Do zobaczenia!

Anastazja Brusnitsena

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI - OPINIE MOICH KLIENTEK

magda szczęsna
magda szczęsna
2023-05-19
Bardzo polecam!!!! Anastazja jest bardzo dokładna i tworzy cuda z brwi❤️ przeprowadza bardzo dokładny wywiad aby stworzyć brwi takie jakie chciałam! Bardzo dlugo brwi pernamente kojarzyły mi się z mocnymi ciemnymi brwiami a Anastazja przekonała i udowodniła,że można również uzyskać naturalny efekt!😊
Valeriia Lacka
Valeriia Lacka
2022-10-20
Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Oczywiście piękny wynik, z usługi jestem bardzo zadowolona!
Karolina Czepielinda
Karolina Czepielinda
2022-03-05
Polecam z całego serca! Pani Anastazja to profesjonalistka. Dobrała idealny kolor ust, pięknie wyrysowała kształt. Jestem bardzo zadowolona.
Ula Ula
Ula Ula
2022-02-25
Byłam u pani Anastazji na makijażu permanentnym ust. Balam się bólu po poprzednich doświadczeniach, ale było naprawdę znośnie- nie ma się czego bać, ból jest niewielki. Efekt- rewelacja, mega precyzyjna robota, usta idealnie wypełnione, kolor ekstra. Naturalny efekt, a jednak widać, ze coś się zmieniło i cała twarz wyglada lepiej. Sama pani Anastazja bardzo miła i profesjonalna, wszystko tłumaczy, słucha oczekiwań klientek. Bardzo, bardzo polecam! Wrócę jeszcze na brwi 🙂
Anna Szczepańska
Anna Szczepańska
2022-01-18
Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Anastazji.Brwi super👍
Danuta Szymanska
Danuta Szymanska
2022-01-18
Polecam z całego serca - makijaż permanentny brwi jaki wykonała Pani Anastazja jest idealny. Usługa na najwyższym poziomie.
Nawojka Łuczak
Nawojka Łuczak
2022-01-18
Fantastyczna pani Anastazja, profesjonalna i posiadająca olbrzymią wiedzę. Polecam zdecydowanie!!!!!

Szybkie umawianie wizyt

Czy ? ? ?
Często pytacie

Wątpliwości, czy jest to bezpieczne, odstraszają wiele kobiet i mężczyzn od stosowania zabiegu makijażu permanentnego. Procedura ta jest powszechnie uważana za bezpieczną. Niesie ze sobą podobne ryzyko jak zrobienie tatuażu. Do najpoważniejszych zakażeń może dojść poprzez niewłaściwie zdezynfekowane narzędzia i sprzęt. Decydując się zatem na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego, najlepiej skorzystać z usług kompetentnego, wykwalifikowanego i certyfikowanego specjalisty.

Według słownika słowo “permanentny” oznacza “trwały, nieprzerwany, ciągły”. Większość osób może więc myśleć, że po wykonaniu makijażu permanentnego będzie on widoczny na zawsze, tak jak tatuaż. Jednakże, nie jest to prawdą!

Jest to bardzo trwałe w porównaniu z tradycyjnym makijażem. Efekty dobrze wykonanego makijażu permanentnego utrzymują się około kilkunastu miesięcy, po upływie tego czasu bledną i całkowicie zanikają.

Zaraz po zabiegu makijaż jest mocny i wygląda nienaturalnie, jednak po kilku dniach pigment traci swoją intensywność. W przypadku tego zabiegu zaleca się, aby po kilkunastu dniach przeprowadzić re-pigmentację, czyli uzupełnienie koloru. Wszystko zależy od rodzaju użytego barwnika, techniki wykonania makijażu, a także stanu skóry i jej pielęgnacji. Makijaż permanentny brwi utrzymuje się najkrócej, średnio 1,5-2 lata.

Umów się na
wizytę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapisywania się na wizyty u naszych specjalistów – Prive P M U.