Gojenie ust po makijażu permanentnym

jak goja sie usta po makijażu permanetnym ust , etapy gojenia , jak zmienia sie kolor makiazu peramanetnego ust, proces gojenia ust po makijaż permantnym

jak goja sie usta po makijażu permanetnym ust 

wyrównać asymetrię ust,

delikatnie je powiększyć,

nieznacznie pomniejszyć usta oraz podkreślić ich linię.

U wielu kobiet kontur ust jest niewyraźny i nierówny. Bardzo często, po przebytej opryszczce, kontur zanika, zaciera się i zmienia kształt ust. Makijaż permanentny ust ma na celu nadać ustom właściwy kształt, który podkreśla i wydobywa piękno kobiety.

Po zabiegu

Makijaż permanentny to zabieg, który na stałe nadaje ustom wspaniały kolor i kształt. Jednak podczas zabiegu delikatny miąższ i skóra ust zostają naruszone i łatwo puchną. Bezpośrednio po zabiegu makijażu permanentnego Twoje usta będą nieco większe niż zwykle, a skóra wokół nich będzie zaczerwieniona. Jak bardzo będą puchnąć? O tym przekonasz się podczas zabiegu, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Niekiedy usta nie puchną prawie wcale, a innym razem obrzęk jest dość znaczny. Stopień obrzęku i wrażliwości ust zależy również od techniki makijażu. Na rynku istnieje wiele metod nakładania makijażu. Podczas wykonywania zabiegu linergistki wstrzykują pigment w skórę różnymi metodami i na różną głębokość. To właśnie wszystko ma wpływ na stan ust po zabiegu.

4/5 - (5 votes)

Umów się na
wizytę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapisywania się na wizyty u naszych specjalistów – Prive P M U.