Kontur Ust z Cieniowaniem

KONTUR Z CIENIOWANIEM Gdańsk

A co powiesz na idealny kształt, delikatny efekt powiększający i naturalny kolor, który zapewni Ci świeży i elegancki wygląd w każdej sytuacji?

Delikatne, lekkie i naturalne usta – subtelny wygląd może być spektakularnie piękny!

Już zapomnij o tuszowaniu niedoskonałości lub wad i ciągłym poprawianiu konturu kredką. Podaruj sobie bardziej zdefiniowany kontur ust i wyrafinowane cieniowanie. Dzięki takiemu połączeniu Twoje usta będą wyglądały na bardziej wydatne i powabne, a jednocześnie miękkie, lekkie i naturalne.

Ponadto, uzyskasz efekt wizualnego liftingu bez ryzyka przerysowania i mocnego “efektu szminki”. A jeśli planujesz wielkie nocne wyjście, po prostu nałóż na usta szminkę lub błyszczyk i już jesteś gotowa do wyjścia!

makijaż permanentny gdańsk, brwi permanentne gdańsk, makijaż permanentny brwi gdańsk, makijaż permanentny gdansk, microblading brwi gdańsk, permanentny gdańsk, usuwanie makijażu permanentnego gdańsk, makijaż permanentny ust gdansk, brwi permanentne gdansk, permanentne brwi gdańsk, makijaż permanentny ust gdańsk, usta permanentne gojenie, makijaż permanentny ust kolory,

USTA OMBRE – KONTUR Z CIENIOWANIEM informacje

Konturowanie ombre gwarantuje naturalny wygląd z wizualnym efektem podkreślenia ust oraz naturalny czerwony kolor ust.

Wyraźnie zaznaczony kontur i subtelne przejście jednego odcienia w drugi sprawiają, że trwałe ombre lips zawsze wyglądają elegancko i naturalnie. Co ważne, usta ombre eliminują asymetrię, dzięki czemu ich wygląd jest mniej intensywny niż w przypadku konturówki z pełnym wypełnieniem.

Jeżeli masz wąskie usta, a ich odcień nie jest zbyt wyrazisty, trwałe usta ombre są doskonałym rozwiązaniem. Cieniowana konturu jest również świetnym wyborem, jeśli masz nieregularny kształt ust, nierównomierny kolor ust i “rozmytą” czerwoną linię warg.

KONTUR Z CIENIOWANIEM
NA CZYM POLEGA MAKIJAŻ PERMANENTNY UST OMBRE?

Konturowanie i cieniowanie ust, czyli makijaż permanentny ombre, to zabieg składający się z dwóch etapów. Pierwszym z nich jest perfekcyjne obrysowanie konturu ust, natomiast w drugim wypełnia się czerwień delikatnym cieniem. Pigment w odcieniu od konturu w kierunku środka ust staje się coraz jaśniejszy, dzięki dlaczego usta ombre dają naturalny efekt przechodzenia z jednego odcienia w drugi.

Z zasady usta cieniujemy kolorem o kilka odcieni ciemniejszym od naturalnej czerwieni, a w zależności od oczekiwań indywidualnych kontur robimy o ton lub dwa ciemniejszy. W ten sposób uzyskujemy naturalny efekt stopniowanego koloru i trójwymiarowości.

makijaż permanentny ust, usta permanentne, usta permanentny, usta permanentne kolory naturalne, permanentne usta, makijaż permanentny ust gojenie, makijaż permanentny ust jasny kolor, makijaż permanentny ust cena, permanentny ust, makijaż permanentny ust przed i po, usta permanentne kolory, usta permanentne gojenie, makijaż permanentny ust kolory, usta permanentne cena, pigmentacja ust, usta permanentne 3d, pigmentowanie ust, makijaż permanentny ust 3d, usta permanentne naturalne, usta permanentne po wygojeniu, permanentny makijaż ust, usta makijaż permanentny, kolory ust permanentnych, usta permanentne nude, makijaż permanentny ust po wygojeniu, makijaż permanentny ust gdańsk

Odzyskaj wyrazistość i czarujący wygląd swoich ust, unikając wypełniaczy i inwazyjnych metod chirurgii plastycznej. Korzystaj z efektów nawet przez kilka miesięcy i zapomnij o rysowaniu konturu kredką!

OMBRE USTA – KONTUROWANIE Z CIENIOWANIEM
WYGLĄD I ZALECENIA

Po kilku dniach od przeprowadzenia zabiegu usta będą szybko wysychać – jest to zjawisko normalne po mikropigmentacji ust, któremu można przeciwdziałać stosując preparaty zalecone przez linergistkę.

Po makijażu permanentnym ust ombre kolor konturu i cieniowania będzie wyraźny oraz intensywny, jednak w ciągu 6-10 dni kolor zacznie się normować, a efekt końcowy będzie o jeden-dwa tony jaśniejszy.

Nasycona barwa ust i efekt wizualnego powiększenia ust utrzyma się przez około 1 rok, po tym czasie zazwyczaj konieczne jest wykonanie dodatkowych pigmentacji w celu odświeżenia koloru.

Umów się na
wizytę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapisywania się na wizyty u naszych specjalistów – Prive P M U.