Prislista

RODZAJCENA
MAKIJAŻ PERMANETNY UST (BARHAT LIPS) 1200 zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST (EFEKT SZMINKI) 1200 zł
NATURAL LIPS (KOREKTA CZERWIENI WARGOWEJ) 1200 zł
DOPIGMENTOWANIE DO 3 MIESIĘC 150 zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST + BRWI 2000 zł
ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PO ROKU WYKONANEGO W NASZYM SALONIE 50% ceny regularnej * do 1 roku
RODZAJCENA
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ( TECHNIKA POWDER BROWS-EFEKT CIENIA NA BRWIACH) 1000zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST + BRWI 2000zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI (TECHNIKĄ WŁOSKOWĄ APARATEM) 1800ZŁ
ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PO ROKU WYKONANEGO W NASZYM SALONIE 50% ceny regularnej * do 1 roku
CENA
1100ZŁ
RODZAJCENA
1 sesja 600 zł
2 sesje 1200 zł
3 sesje 1800 zł

PERMANENT LÄPPMAKEUP

Drömmer du om sensuella läppar som drar till sig männens blickar och väcker avund bland kvinnor? Har du ett eller flera läppstift i handväskan och håller ständigt på att bättra på sminket för att försöka jämna ut läpplinjen och få till den perfekta färgen? Nu kan du glömma contouring, läppstift och att ständigt bättra på sminket. Nu kan dina läppar vara perfekta när som helst! Permanenta läppar representerar frihet och skönhet.

PERMANENT ÖGONBRYNSSMINKNING

Permanent ögonbrynssminkning är ett allt vanligare ingrepp som får allt fler anhängare. Om du har ljusa och glesa ögonbryn kan du verkligen satsa på det. Permanenta ögonbryn är en metod som gör att du kan öka ditt självförtroende och älska din reflektion i spegeln.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST- WSZYSTKO, CO MUSISZ O NIM WIEDZIEĆ.

Wiele kobiet decyduje się na permanentne usta, by podkreślić swoje naturalne piękno. Choć codzienne obowiązki jak praca, dom czy zakupy mogą być przytłaczające, warto czasem zrobić coś dla siebie. Zabieg trwa około 2 godziny i wymaga odświeżenia raz do roku. Dzięki niemu można zaoszczędzić czas na codziennym makijażu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – CZY BOLI?

To pytanie, które często pojawia się przed zabiegiem. Odpowiedź jest różna dla każdej osoby, gdyż każdy ma inny próg bólu. Opinie na temat doznań bólowych podczas zabiegu są zróżnicowane. Niektóre klientki twierdzą, że “w ogóle nie boli”, a niektóre nawet zasypiają podczas procedury. Aby zapewnić komfort, przed zabiegiem nakładana jest znieczulająca maść na wargi.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

Zabieg makijażu permanentnego nie może zostać wykonany, jeśli u klientki występują którekolwiek z poniższych przeciwwskazań:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TRWAŁEGO MAKIJAŻU UST?

Zalecenia okołozabiegowe przy makijażu permanentnym ust:

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PRZEBIEG ZABIEGU

Zanim zostaną podjęte jakiekolwiek działania, pierwszym krokiem jest omówienie i wykluczenie jakichkolwiek przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego ust oraz wypełnienie świadomej zgody na zabieg. Po zakończeniu wywiadu ze specjalistą i wypełnieniu zgody na zabieg możemy przejść do kolejnego, niezwykle ważnego etapu. Jest to dokładne i szczegółowe omówienie preferencji i oczekiwań klientki. Czasami na tym etapie pojawia się rozbieżność pomiędzy wizją klientki, a ogólnie przyjętymi standardami makijażu permanentnego i estetyki linergistki. W tej sytuacji najlepiej jest zaufać specjaliście, gdyż ma on doświadczenie i lata praktyki. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

IDEALNY KSZTAŁT I KONTUR UST

Permanentny makiaż ust to perfekcyjny kontur Twoich ust. Za pomocą makijażu permanentnego można:
U wielu kobiet kontur ust jest niewyraźny i nierówny. Bardzo często, po przebytej opryszczce, kontur zanika, zaciera się i zmienia kształt ust. Odpowiednio wybrany rodzaj makijażu permanentnego ust permanentny ust ma na celu nadać właściwy kształt ust, który podkreśla i wydobywa piękno kobiety.

PO ZABIEGU

Makijaż PMU to zabieg, który na stałe nadaje ustom wspaniały kolor i kształt. Jednak podczas zabiegu delikatny miąższ i skóra ust zostają naruszone i łatwo puchną. Bezpośrednio po zabiegu Twoje usta będą nieco większe niż zwykle (lekko opuchnięte), a skóra wokół nich będzie zaczerwieniona. Jak bardzo będą puchnąć? O tym przekonasz się podczas zabiegu, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Niekiedy usta nie puchną prawie wcale, a innym razem obrzęk jest dość znaczny. Stopień obrzęku i wrażliwości ust zależy również od techniki makijażu. Na rynku istnieje wiele metod nakładania makijażu. Podczas wykonywania zabiegu linergistki wstrzykują pigment w skórę różnymi metodami i na różną głębokość. To wszystko ma wpływ na stan ust po zabiegu.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TRWAŁEGO MAKIJAŻU UST?

Zalecenia okołozabiegowe przy makijażu permanentnym ust:

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – GOJENIE

W przypadku trwałego makijażu ust, gojenie i powrót do “normalności” następuje po około 3 dniach. Około 2 dni po zabiegu usta zaczynają się złuszczać. W ciągu około 7 dni ich kolor stanie się jaśniejszy. Na drugiej wizycie w gabinecie, po 4 tygodniach, następuje ponowne uzupełnienie makijażu. Dobrze wykonany makijaż utrzymuje się w skórze ok. 2-3 lat, jednak co roku warto uzupełnić pigment, aby kolor nadal był intensywny.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pigmentu do wnętrza naskórka tak, aby tam pozostał i był widoczny na powierzchni skóry ( przypomina) tatuaż na ciele, ale jest płytszy, przez co zabieg pigmentacji nie jest tak bolesny). Zabieg ten gwarantuje długotrwały makijaż, który utrzymuje się od 6 miesięcy nawet do kilku lat, tak więc ważne jest, aby był on wykonany starannie i precyzyjnie.

CZY MAKIJAŻ PERMANENTNY BOLI?

Kwestia bólu jest bardzo indywidualna. Zależna jest też od techniki którą wykonujemy makijaż, wieku, stanu skóry i wielu innych czynników. Spotkanie rozpoczyna się od wywiadu, podczas którego pytam o wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zdrowia i oczekiwań wobec efektu końcowego. Prezentuje przykłady prac, różne rodzaje makijażu permanentnego, opowiadam o etapach zabiegu oraz rozwiewam wszelkie obawy. Oczywiście często używam bardzo skutecznego znieczulenia miejscowego aby uniknąć niepotrzebnego dyskomfortu który mógłby, lecz nie musi wystąpić podczas zabiegu.

BRWI PERMANENTNE – KTÓRĄ METODĘ WYBRAĆ?

Przed podjęciem decyzji o zrobieniu sobie permanentnych brwi, należy wybrać odpowiednią dla nich metodę. Pamiętaj, że na konsultacji postaram się dobrać indywidualnie do twojej urody i stylu, odpowiedni rodzaj brwi. Przeczytaj poniżej o popularnych metodach:

BRWI PERMANENTNE – OMBRE

Metoda ombre polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu o różnej intensywności koloru. Technika ta pozwala na stopniowanie efektu kolorystycznego, od najjaśniejszej nasady do najciemniejszej końcówki. Dzięki temu górna, jasna krawędź brwi jest delikatnie rozmyta, a dolna precyzyjnie podkreślona, co nadal daje naturalny, jednak znacznie bardziej wyrazisty efekt.

BRWI PERMANENTNE – METODA PUDROWA

Jest to metoda, która polega na wprowadzeniu pigmentu tuż pod powierzchnię naskórka. Jest to metoda pigmentacji, która nie tworzy gradacji koloru, ale pozwala na uzyskanie lekkiego i delikatnego efektu.

JAK SIĘ GOJĄ BRWI PERMANENTNE?

Brwi goją się przez około 7 dni. Podczas gojenia brwi nie należy narażać twarzy na promieniowanie UV, dlatego należy zrezygnować z solarium i opalania. Nie należy również zdrapywać strupków, które mogą się pojawić, ponieważ ryzykujemy brzydko wyglądające blizny. Dodatkowo w ten sposób możemy doprowadzić do zakażenia. W okresie gojenia się brwi powinniśmy unikać sauny, basenów czy jacuzzi – obecne tam drobnoustroje również mogą przyczynić się do infekcji. Linergistka podpowie nam, które preparaty mogą zniszczyć kolor brwi po makijażu permanentnym. Jeśli to możliwe, unikaj antybiotyków w maściach – wpłyną one niekorzystnie na pigmentację. Po zabiegu nie należy również spać na brzuchu – a raczej “na brwiach”, gdyż niekorzystne jest pocieranie brwi o poduszkę. Nie wolno również wykonywać dodatkowego makijażu – pudrować brwi, korygować ich kontur ołówkiem lub pomadą. Niewskazana jest aktywność fizyczna, która powoduje pocenie się twarzy.

JAK PIELĘGNOWAĆ BRWI PO MAKIJAŻU PERMANENTNYM

CZY BRWI ZROBIĄ SIĘ CZERWONE ALBO NIEBIESKIE?

Często zadajecie pytania, dlaczego brwi są czerwone, pomarańczowe, szare lub niebieskie? Bardzo wielkie znaczenie ma dobór odpowiednich pigmentów jak i samej techniki wykonania oraz wielu innych drobnych czynników jak chociażby twoja karnacja. Jak sprawdzić czy dane pigmenty są naprawde dobre ? Na pewno nie jest to łatwym zadaniem i to rozróżnia specjalistów od amatorów. Zainwestowałam bardzo dużo czasu i pieniędzy swoja edukacje u najlepszych szkoleniowców przez to mogę korzystać z ich wiedzy i nie popełniać błędów na własnych klientkach!

ILE TRZYMAJĄ SIĘ BRWI PERMANENTNE?

Brwi permanentne utrzymują swój kształt i kolor przez około 2 lata, jednak należy liczyć się z koniecznością uzupełnienia pigmentu podczas co najmniej jednej wizyty korekcyjnej. Warto również pamiętać, że trwałość makijażu zależy nie tylko od techniki i użytych składników, ale również od indywidualnych predyspozycji i pielęgnacji skóry. Barwnik może szybciej blaknąć np. u osób, które korzystają często z solarium lub opierają swoją pielęgnację na preparatach o właściwościach złuszczających.

KOREKTA BRWI

Makijaż permanentny to komfortowe rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały efekt, ale wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Pamiętajmy, że metoda ta wprowadza widoczne i długotrwałe zmiany w skórze, dlatego ważne jest, aby dokładnie i świadomie przemyśleć wygląd, który chcemy osiągnąć. I właśnie do tego służy retusz! Makijaż permanentny to proces, w którym stopniowo osiąga się zadowalający efekt. Należy pamiętać, że po pierwszym zabiegu na skórze pozostaje od 40 do 70% koloru. W trakcie retuszu możesz, jeśli chcesz, schłodzić go lub ocieplić. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które uchroni Cię przed przykrymi rozczarowaniami.

KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ KOREKTĘ MAKIJAŻU?

Makijaż permanentny, dzięki znieczuleniu miejscowemu, jest całkowicie bezbolesny. Wciąż jednak wiąże się z bezpośrednią ingerencją w skórę. Nieodłącznym elementem procesu są drobne podrażnienia, podczas których naskórek potrzebuje czasu na regenerację. To całkowicie naturalna część całego procesu i nie należy się jej obawiać. Zmiany te nie będą na tyle widoczne, abyś musiała ukrywać się przed światem. Mimo to, z zaplanowaniem kolejnej wizyty należy poczekać, aż skóra odetchnie, odbuduje się i będzie gotowa na kolejne upiększanie. Należy odczekać 30 dni, aby naskórek wokół brwi całkowicie się zagoił. Dlatego najlepiej jest wykonać korektę makijażu permanentnego w ciągu maksymalnie 60 dni od daty pierwszego zabiegu u linergistki.

CZY KOREKTA MAKIJAŻU JEST OBOWIĄZKOWA?

Wykonanie korekty makijażu permanentnego brwi nie jest obowiązkowe w każdym przypadku. Jednak prawie zawsze jest zalecana w celu dopracowania, udoskonalenia lub naniesienia ewentualnych poprawek. Dlatego najlepiej jest skonsultować się z najbardziej kompetentną osobą, czyli linergistką, u której wykonywany był zabieg. Po odpowiednim czasie wskaże ona, czy konieczna jest korekta. Należy jednak pamiętać, że każda klientka ma inny typ skóry, a co za tym idzie inną reakcję na gojenie. Linergistka również nie zawsze jest w stanie idealnie i równomiernie wprowadzić pigment pod skórę, dlatego tak ważna jest korekta, podczas której ewentualne ubytki są uzupełniane.

PERMANENT LÄPPSMINKNING - ALLT DU BEHÖVER VETA OM DET.

Många kvinnor väljer permanenta läppar för att framhäva sin naturliga skönhet. Även om vardagliga plikter som arbete, hem eller shopping kan vara överväldigande, är det värt att göra något för sig själv ibland. Behandlingen tar ca 2 timmar och behöver förnyas en gång per år. Det kan spara dig tid i din dagliga sminkrutin.

PERMANENT LÄPPMAKEUP - GÖR DET ONT?

Detta är en fråga som ofta uppstår före ett förfarande. Svaret är olika för varje person, eftersom alla har olika smärtgräns. Det råder delade meningar om smärtupplevelsen under ingreppet. Vissa kunder säger att det “inte gör ont alls” och vissa somnar till och med under ingreppet. För att det ska kännas bekvämt appliceras en bedövningssalva på läpparna före ingreppet.

KONTRAINDIKATIONER FÖR PERMANENT LÄPPMAKEUP

Permanent makeup-behandling kan inte utföras om kunden har någon av följande kontraindikationer:

HUR FÖRBEREDER MAN SIG FÖR PERMANENT LÄPPMAKEUP?

Peri-operativa rekommendationer för permanent läppmakeup:

PERMANENT LÄPPMAKEUP - BEHANDLINGSFÖRLOPP

Innan någon åtgärd vidtas är det första steget att diskutera och utesluta eventuella kontraindikationer mot permanent läppmakeup och fylla i ett informerat samtycke för ingreppet. När vi har avslutat intervjun med specialisten och fyllt i samtycket för proceduren kan vi gå vidare till nästa extremt viktiga steg. Detta är en grundlig och detaljerad diskussion om kundens preferenser och förväntningar. Ibland finns det i detta skede en diskrepans mellan kundens vision och de allmänt accepterade standarderna för permanent make-up och estetik hos linergisten. I den här situationen är det bäst att lita på en specialist, eftersom de har erfarenhet och många års praxis. Det slutliga beslutet är dock alltid ditt.

IDEALISK FORM OCH KONTUR PÅ LÄPPARNA

Permanent läppmakeup är den perfekta konturen för dina läppar. Med permanent make-up kan du:

Hos många kvinnor är läppkonturen suddig och ojämn. Mycket ofta, efter en herpesinfektion, bleknar konturen, suddas ut och ändrar formen på läpparna. Rätt typ av permanent läppmakeup är utformad för att ge läpparna rätt form, vilket framhäver och framhäver en kvinnas skönhet.

EFTER BEHANDLING

PMU make-up är en behandling som permanent ger läpparna fin färg och form. Under ingreppet störs dock läpparnas känsliga kött och hud som lätt svullnar upp. Omedelbart efter behandlingen kommer dina läppar att vara något större än vanligt (något svullna) och huden runt dem kommer att vara röd. Hur mycket kommer de att svälla? Detta är något du kommer att ta reda på under behandlingen, eftersom det är mycket individuellt. Ibland svullnar läpparna nästan inte alls, och ibland är svullnaden ganska kraftig. Hur svullna och känsliga läpparna blir beror också på sminktekniken. Det finns många metoder för att applicera smink på marknaden. När linergister utför ingreppet injicerar de pigment i huden med olika metoder och på olika djup. Allt detta har en inverkan på läpparnas tillstånd efter behandlingen.

HUR FÖRBEREDER MAN SIG FÖR PERMANENT LÄPPMAKEUP?

Peri-operativa rekommendationer för permanent läppmakeup:

PERMANENT LÄPPMAKEUP - LÄKNING

Vid permanent läppmakeup sker läkning och återgång till det normala efter cirka tre dagar. Cirka 2 dagar efter behandlingen börjar läpparna flagna. Inom ca 7 dagar kommer färgen att bli ljusare. Vid det andra besöket på kontoret, efter 4 veckor, fylls sminket på. När det görs bra sitter sminket kvar i huden ca. 2-3 år, men det är värt att fylla på pigmentet varje år så att färgen fortsätter att vara intensiv.

HUR SER BEHANDLINGEN UT?

Permanent makeup innebär att pigment injiceras i överhuden så att det stannar där och syns på hudytan (liknar en tatuering på kroppen, men ytligare, vilket gör pigmenteringsförfarandet mindre smärtsamt). Denna behandling garanterar långvarig make-up som varar från sex månader upp till flera år, så det är viktigt att den görs noggrant och exakt.

GÖR PERMANENT MAKE-UP ONT?

Frågan om smärta är mycket individuell. Det beror också på vilken teknik som används för att applicera sminket, ålder, hudtillstånd och många andra faktorer. Mötet inleds med en intervju, där jag frågar efter alla detaljer om din hälsa och dina förväntningar på slutresultatet. Jag visar exempel på arbetet, de olika typerna av permanent make-up, pratar om de olika stegen i proceduren och lugnar eventuella farhågor. Naturligtvis använder jag ofta en mycket effektiv lokalbedövning för att undvika onödigt obehag som kan eller inte kan uppstå under ingreppet.

PERMANENTA ÖGONBRYN - VILKEN METOD SKA MAN VÄLJA?

Innan du bestämmer dig för att få permanenta ögonbryn är det viktigt att välja rätt metod för dem. Kom ihåg att jag vid konsultationen kommer att försöka välja rätt typ av ögonbryn individuellt för din skönhet och stil. Läs nedan om populära metoder:

PERMANENTA ÖGONBRYN - OMBRE

Ombre-metoden innebär att pigment med olika färgintensitet injiceras under huden. Denna teknik ger en gradvis färgeffekt, från den ljusaste roten till den mörkaste spetsen. Detta gör att den övre, ljusa kanten av ögonbrynen försiktigt suddas ut och den nedre kanten markeras exakt, vilket fortfarande ger en naturlig men mycket mer definierad effekt.

PERMANENTA ÖGONBRYN - PULVERMETOD

Detta är en metod som innebär att man tillför ett pigment strax under epidermisytan. Det är en pigmenteringsmetod som inte skapar en färggradering, utan ger en lätt och fin effekt.

HUR LÄKER PERMANENTA ÖGONBRYN?

Ögonbrynen tar ca 7 dagar att läka. Under läkningen av ögonbrynen bör ansiktet inte utsättas för UV-strålning, så undvik solarium och solbad. Det är också viktigt att inte skrapa bort eventuella sårskorpor, eftersom du då riskerar att få fula ärr. Dessutom kan vi på detta sätt leda till infektion. Under ögonbrynens läkningsperiod bör vi undvika bastu, simbassänger eller bubbelpooler – de mikrober som finns där kan också bidra till infektion. Linergisten berättar vilka preparat som kan skada ögonbrynens färg efter permanent make-up. Undvik om möjligt antibiotika i salvor – de kommer att påverka pigmenteringen negativt. Efter ingreppet ska du inte heller sova på mage – eller snarare “på ögonbrynen”, eftersom det inte är bra att gnugga ögonbrynen mot kudden. Ingen ytterligare smink är heller tillåten – pudra ögonbrynen, korrigera deras kontur med penna eller pomada. Fysisk aktivitet som orsakar svettningar i ansiktet är inte tillrådligt.

HUR MAN TAR HAND OM ÖGONBRYNEN EFTER PERMANENT MAKE-UP

KOMMER ÖGONBRYNEN ATT BLI RÖDA ELLER BLÅ?

Ställer du ofta frågor om varför ögonbrynen är röda, orange, grå eller blå? Det är mycket viktigt att välja rätt pigment, liksom själva tekniken och många andra små faktorer som din hudfärg. Hur vet jag om pigmenten verkligen är bra? Det är verkligen ingen lätt uppgift och detta skiljer proffs från amatörer. Jag har investerat mycket tid och pengar i min utbildning med de bästa tränarna så att jag kan dra nytta av deras kunskap och inte göra misstag på mina egna kunder!

HUR LÄNGE HÅLLER PERMANENTA ÖGONBRYN?

Permanenta ögonbryn behåller sin form och färg i cirka 2 år, men du bör räkna med att behöva fylla på pigmentet vid minst ett korrigeringsbesök. Det är också värt att komma ihåg att sminkets livslängd inte bara beror på den teknik och de ingredienser som används, utan också på individuella förutsättningar och hudvård. Pigmentet kan försvinna snabbare, t.ex. hos personer som ofta solar solarium eller som baserar sin hudvård på preparat med exfolierande egenskaper.

KORRIGERING AV ÖGONBRYN

Permanent make-up är en bekväm lösning som garanterar ett långvarigt resultat, men kräver att rätt åtgärder vidtas. Kom ihåg att denna metod ger synliga och långvariga förändringar av huden, så det är viktigt att tänka noga och medvetet på det utseende du vill uppnå. Och det är precis vad retuschering är till för! Permanent make-up är en process där ett tillfredsställande resultat uppnås gradvis. Det är viktigt att notera att efter den första behandlingen finns mellan 40 och 70 % av färgen kvar på huden. Under retuscheringsprocessen kan du, om du vill, kyla ner den eller värma upp den. Detta är en bekväm och säker lösning som kommer att rädda dig från obehagliga besvikelser.

NÄR ÄR BÄSTA TIDEN ATT UTFÖRA EN MAKE-UP KORRIGERING?

Permanent make-up är tack vare lokalbedövning helt smärtfritt. Det innebär dock fortfarande en direkt påverkan på huden. I processen ingår mindre irritationer, under vilka epidermis behöver tid för att regenerera. Detta är en helt naturlig del av hela processen och bör inte fruktas. Dessa förändringar kommer inte att vara så synliga att du måste gömma dig för världen. Vänta dock tills huden har andats, återhämtat sig och är redo för nästa försköning innan du bokar in ett nytt besök. Vänta 30 dagar tills överhuden runt ögonbrynen har läkt helt. Därför är det bäst att låta korrigera den permanenta makeupen inom högst 60 dagar från datumet för den första behandlingen hos linergisten.

ÄR SMINKKORRIGERING OBLIGATORISK?

En permanent korrigering av ögonbrynsmakeup är inte obligatorisk i alla fall. Det är dock nästan alltid rekommenderat för att förfina, förbättra eller göra eventuella korrigeringar. Därför är det bäst att rådfråga den mest kompetenta personen, dvs. den linergist där behandlingen utfördes. Efter en rimlig tidsperiod kommer det att indikera om en korrigering är nödvändig. Det är dock viktigt att komma ihåg att varje kund har en annan hudtyp och därmed en annan läkningsreaktion. Linergisten kan inte heller alltid placera pigmentet perfekt och jämnt under huden, vilket är anledningen till att korrigering är så viktigt, under vilken eventuella luckor fylls i.