i
  • Working Days

    08:00 - 20:00

  • Saturday

    08:00 - 16:00

  • Sunday

    Closed

brwi permanentne, brwi permanentny, makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny, makijaż permanentny ust, microblading brwi, permanentne brwi, permanentny brwi, brwi permanentne cena, brwi permanentne nieudane, brwi permanentne ceny, makijaż permanentny brwi cena, makijaż permanentny oczu, makijaz permanentny brwi, brwi permanentne po latach, usuwanie makijażu permanentnego, makijaż permanentny ust cena, permanentny ust, brwi permanentne pudrowe, tatuaż brwi, brwi microblading,
brwi permanentne

Makijaż Permanentny Brwi

  /  Makijaż Permanentny Brwi

brwi permanentne Gdańsk

Makijaż permanentny brwi to coraz częściej wykonywany zabieg, który zyskuje sobie rzeszę zwolenniczek. Jeżeli jesteś posiadaczką jasnych i skąpych brwi, z pewnością możesz się na niego zdecydować. Brwi permanentne to metoda, która pozwoli Ci na zwiększenie pewności siebie i pokochanie swojego odbicia w lustrze.

brwi permanentne, brwi permanentny, makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny, makijaż permanentny ust, microblading brwi, permanentne brwi, permanentny brwi, brwi permanentne cena, brwi permanentne nieudane, brwi permanentne ceny, makijaż permanentny brwi cena, makijaż permanentny oczu, makijaz permanentny brwi, brwi permanentne po latach, usuwanie makijażu permanentnego, makijaż permanentny ust cena, permanentny ust, brwi permanentne pudrowe, tatuaż brwi, brwi microblading,

Jak wygląda zabieg?

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pigmentu do wnętrza naskórka tak, aby tam pozostał i był widoczny na powierzchni skóry ( przypomina) tatuaż na ciele, ale jest płytszy, przez co zabieg pigmentacji nie jest tak bolesny). Ten zabieg gwarantuje długotrwały makijaż, który utrzymuje się od 6 miesięcy nawet do kilku lat, tak więc ważne jest, aby był on wykonany starannie i precyzyjnie.

makijaż permanentny gdańsk, brwi permanentne gdańsk, makijaż permanentny brwi gdańsk, makijaż permanentny gdansk, microblading brwi gdańsk, permanentny gdańsk, usuwanie makijażu permanentnego gdańsk, makijaż permanentny ust gdansk, brwi permanentne gdansk, permanentne brwi gdańsk, makijaż permanentny ust gdańsk, usta permanentne gojenie, makijaż permanentny ust kolory,
czy boli?

Czy makijaż permanentny boli?

Kwestia bólu jest bardzo indywidualna. Zależna jest też od techniki którą wykonujemy makijaż, wieku, stanu skóry i wielu innych czynników. Spotkanie rozpoczyna się od wywiadu, podczas którego pytam o wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zdrowia i oczekiwań wobec efektu końcowego. Prezentuje przykłady prac, różne rodzaje makijażu permanentnego, opowiadam o etapach zabiegu oraz rozwiewam wszelkie obawy.

Przyznam, że poczułam się spokojniejsza, jak dowiedziałam się, że zabieg w ogóle nie boli, a niektóre klientki mogą nawet podczas niego zasnąć.

Oczywiście często używam bardzo skutecznego znieczulenia miejscowego aby uniknąć niepotrzebnego dyskomfortu który mógł by lecz nie musi wystąpić podczas zabiegu.

znieczulanie brwi przed makijażem permanetnym w gdansku

Galeria foto

(black cat to moja poprzednia nazwa)

Wybór kształtu brwi permanentnych

Zdarza się, że na ulicy widzimy kobiety o jasnej cerze i czarnych jak węgiel, mocno podkreślonych brwiach, które nie współgrają ze sobą w naturalny sposób. Zdarza się też, że widziałyśmy u koleżanki dobrze zrobione permanentne brwi i chciałybyśmy mieć takie same. Dobra linergistka może jednak odradzić takie rozwiązanie, bo to, co wydaje nam się odpowiednie, niekoniecznie musi współgrać z naszym wzorcem urody.

Makijaż dla blondynki będzie inny niż dla brunetki, nie należy więc skupiać się na ogólnych trendach z sieci, lecz pozwolić profesjonalistom zadbać o siebie i dopasować pigment do odcienia skóry i indywidualnego charakteru.

Wybór kształtu brwi permanentnych
metody

Brwi permanentne – metody. Którą wybrać?

Przed podjęciem decyzji o zrobieniu sobie permanentnych brwi, należy wybrać odpowiednią dla nich metodę. Pamiętaj, że na konsultacji postaram się dobrać indywidualnie do twojej urody i stylu, odpowiedni rodzaj brwi.

Przeczytaj poniżej o popularnych metodach:

Brwi permanentne – ombre

Metoda ombre polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu o różnej intensywności koloru. Technika ta pozwala na stopniowanie efektu kolorystycznego, od najjaśniejszej nasady do najciemniejszej końcówki. Dzięki temu górna, jasna krawędź brwi jest delikatnie rozmyta, a dolna precyzyjnie podkreślona, co nadal daje naturalny, jednak znacznie bardziej wyrazisty efekt.

Brwi permanentne – metoda pudrowa

Jest to metoda, która polega na wprowadzeniu pigmentu tuż pod powierzchnię naskórka. Jest to metoda pigmentacji, która nie tworzy gradacji koloru, ale pozwala na uzyskanie lekkiego i delikatnego efektu.

Brwi permanentne – metoda włoskowa

Trwały makijaż brwi metodą włoskową polega na rysowaniu na łuku brwiowym w ten sposób, aby przypominał on naturalne brwi. Linergistka nanosi na skórę pojedyncze linie w kształcie przypominającym naturalne włoski. Następnie włoski obrysowywane za pomocą linera tworzą jednolitą całość.

pielegnacja

Jak się goją brwi permanentne?

Brwi goją się przez około dwa tygodnie. Podczas gojenia brwi nie należy np. narażać twarzy na promieniowanie UV, dlatego należy zrezygnować z solarium i opalania. Nie należy również zdrapywać strupków, które mogą się pojawić, ponieważ ryzykujemy brzydko wyglądające blizny. Dodatkowo w ten sposób możemy doprowadzić do zakażenia. W okresie gojenia się brwi powinniśmy unikać sauny, basenów czy jacuzzi – obecne tam drobnoustroje również mogą przyczynić się do infekcji. Linergistka podpowie nam, które preparaty mogą zniszczyć kolor brwi po makijażu permanentnym. Jeśli to możliwe, unikaj antybiotyków w maściach – wpłyną one niekorzystnie na pigmentację. Po zabiegu nie należy również spać na brzuchu – a raczej “na brwiach”, gdyż niekorzystne jest pocieranie brwi o poduszkę. Nie wolno również wykonywać dodatkowego makijażu – pudrować brwi, korygować ich kontur ołówkiem lub pomadą. Niewskazana jest aktywność fizyczna, która powoduje pocenie się twarzy.

Korekta makijażu permanetnego brwi w gdansku
korekta

Jak pielęgnować brwi po makijażu permanentnym

Przy odpowiedniej pielęgnacji efekt makijażu brwi jest długotrwały i estetyczny. Końcowy wygląd brwi po zabiegu jest uzależniony od zaleceń związanych z pielęgnacją, unikaniem promieni słonecznych oraz właściwą higieną. Dokładne informacje dotyczące pielęgnacji znajdziesz TUTAJ

Czy brwi zrobią się czerwone albo niebieskie?

Często zadajecie pytania, dlaczego brwi są czerwone, pomarańczowe, szare lub niebieskie?

Bardzo wielkie znaczenie ma dobór odpowiednich pigmentów jak i samej techniki wykonania oraz wielu innych drobnych czynników jak chociażby twoja karnacja.

Jak sprawdzić czy dane pigmenty są naprawde dobre ? Na pewno nie jest to łatwym zadaniem i to rozróżnia specjalistów od amatorów. Zainwestowałam bardzo dużo czasu i pieniędzy swoja edukacje u najlepszych szkoleniowców przez to mogę korzystać z ich wiedzy i nie popełniać błędów na własnych klientkach!

Ile trzymają się brwi permanentne?

Brwi permanentne utrzymują swój kształt i kolor przez około 2 lata, jednak należy liczyć się z koniecznością uzupełnienia pigmentu podczas co najmniej jednej wizyty korekcyjnej. Warto również pamiętać, że trwałość makijażu zależy nie tylko od techniki i użytych składników, ale również od indywidualnych predyspozycji i pielęgnacji skóry. Barwnik może szybciej blaknąć np. u osób, które korzystają często z solarium lub opierają swoją pielęgnację na preparatach o właściwościach złuszczających.

Korekta brwi

Makijaż permanentny to komfortowe rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały efekt, ale wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Pamiętajmy, że metoda ta wprowadza widoczne i długotrwałe zmiany w skórze, dlatego ważne jest, aby dokładnie i świadomie przemyśleć wygląd, który chcemy osiągnąć. I właśnie do tego służy retusz! Makijaż permanentny to proces, w którym stopniowo osiąga się zadowalający efekt. Należy pamiętać, że po pierwszym zabiegu na skórze pozostaje od 40 do 70% koloru. W trakcie retuszu możesz, jeśli chcesz, schłodzić go lub ocieplić. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które uchroni Cię przed przykrymi rozczarowaniami.

Kiedy najlepiej wykonać korektę makijażu?

Makijaż permanentny, dzięki znieczuleniu miejscowemu, jest całkowicie bezbolesny. Wciąż jednak wiąże się z bezpośrednią ingerencją w skórę. Nieodłącznym elementem procesu są drobne podrażnienia, podczas których naskórek potrzebuje czasu na regenerację. To całkowicie naturalna część całego procesu i nie należy się jej obawiać. Zmiany te nie będą na tyle widoczne, abyś musiała ukrywać się przed światem.

Mimo to, z zaplanowaniem kolejnej wizyty należy poczekać, aż skóra odetchnie, odbuduje się i będzie gotowa na kolejne upiększanie. Należy odczekać 30 dni, aby naskórek wokół brwi całkowicie się zagoił. Dlatego najlepiej jest wykonać korektę makijażu permanentnego w ciągu maksymalnie 60 dni od daty pierwszego zabiegu u linergistki.

Czy korekta makijażu jest obowiązkowa?

Wykonanie korekty makijażu permanentnego brwi nie jest obowiązkowe w każdym przypadku. Jednak prawie zawsze jest zalecana w celu dopracowania, udoskonalenia lub naniesienia ewentualnych poprawek. Dlatego najlepiej jest skonsultować się z najbardziej kompetentną osobą, czyli linergistką, u której wykonywany był zabieg.

Po odpowiednim czasie wskaże ona, czy konieczna jest korekta. Należy jednak pamiętać, że każda klientka ma inny typ skóry, a co za tym idzie inną reakcję na gojenie. Linergistka również nie zawsze jest w stanie idealnie i równomiernie wprowadzić pigment pod skórę, dlatego tak ważna jest korekta, podczas której ewentualne ubytki są uzupełniane. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Makijaż permanentny Gdańsk anastazja
Anastazja
o mnie
Cena

Makijaż
permanentny - CENNIK

MAKIJAŻ PERMANENTNY - CENNIKCena
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ( TECHNIKA WŁOSKOWA 1200 zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ( TECHNIKA WŁOSKOWA + CIEŃ) 1500 zł
MAKIJAŻ PERMANETNY UST + BRWI 1800 zł
ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PO ROKU WYKONANEGO W NASZYM SALONIE 50% ceny regularnej * do 1,5 roku
DOPIGMENTOWANIE DO 3 MIESIĘCY 150 zł
makijaż permanentny na raty

Realizuj swoje marzenia !

Możesz uniknąć jednorazowego obciążenia finansowego dzięki MediRatom

+ free

Bez opłat

Do każdego zabiegu permanentnego otrzymasz DEPILACJĘ LASEROWĄ PACH bez opłat !
Normalna cena  249zł – 1 zabieg.

fsadf

Makijaż permanentny brwi - opinie naszych klientów

Ula Ula
Ula Ula
2022-02-25
Byłam u pani Anastazji na makijażu permanentnym ust. Balam się bólu po poprzednich doświadczeniach, ale było naprawdę znośnie- nie ma się czego bać, ból jest niewielki. Efekt- rewelacja, mega precyzyjna robota, usta idealnie wypełnione, kolor ekstra. Naturalny efekt, a jednak widać, ze coś się zmieniło i cała twarz wyglada lepiej. Sama pani Anastazja bardzo miła i profesjonalna, wszystko tłumaczy, słucha oczekiwań klientek. Bardzo, bardzo polecam! Wrócę jeszcze na brwi 🙂
Anna Szczepańska
Anna Szczepańska
2022-01-18
Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Anastazji.Brwi super👍
Danuta Szymanska
Danuta Szymanska
2022-01-18
Polecam z całego serca - makijaż permanentny brwi jaki wykonała Pani Anastazja jest idealny. Usługa na najwyższym poziomie.
Nawojka Łuczak
Nawojka Łuczak
2022-01-18
Fantastyczna pani Anastazja, profesjonalna i posiadająca olbrzymią wiedzę. Polecam zdecydowanie!!!!!
Marlena Szczepańska
Marlena Szczepańska
2022-01-11
Brwi i usta wykonywane przez Anastazję są piękne. Pełen profesjonalizm, przez co nie miałam żadnych obaw. Wszystkim serdecznie polecam 🥰
Karolina Hildebrant
Karolina Hildebrant
2021-12-04
Ich bin mit dem Permanent Makeup (Powder Brows und Lippen) super zufrieden und glücklich 🙂 Es wurde individuell auf mich abgestimmt. Anastasia hat einen sehr guten Sinn für Ästhetik und passender Farbberatung. Der weite Weg von Deutschland lohnt sich. Ich komme gerne wieder und kann Anastasia besten Gewissens weiterempfehlen! Danke 🙂
Katarzyna Kwolek
Katarzyna Kwolek
2021-09-26
Bardzo bardzo polecam. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to zapewniam, że nie ma nad czym. Pełen profesjonalizm. Brwi zostały wykonane perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę polecić.
follow
bądź

na bieżąco

Aby obejrzeć moje najnowsze prace, dowiedzieć się o najnowszych szkoleniach czy promocjach śledź moje profile :

Czy ? ? ?
Często pytacie
Czy ? ?

Czesto
pytacie

Wątpliwości, czy jest to bezpieczne, odstraszają wiele kobiet i mężczyzn od stosowania zabiegu makijażu permanentnego. Procedura ta jest powszechnie uważana za bezpieczną. Niesie ze sobą podobne ryzyko jak zrobienie tatuażu. Do najpoważniejszych zakażeń może dojść poprzez niewłaściwie zdezynfekowane narzędzia i sprzęt. Decydując się zatem na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego, najlepiej skorzystać z usług kompetentnego, wykwalifikowanego i certyfikowanego specjalisty.

Według słownika słowo “permanentny” oznacza “trwały, nieprzerwany, ciągły”. Większość osób może więc myśleć, że po wykonaniu makijażu permanentnego będzie on widoczny na zawsze, tak jak tatuaż. Jednakże, nie jest to prawdą!

Jest to bardzo trwałe w porównaniu z tradycyjnym makijażem. Efekty dobrze wykonanego makijażu permanentnego utrzymują się około kilkunastu miesięcy, po upływie tego czasu bledną i całkowicie zanikają.

Zaraz po zabiegu makijaż jest mocny i wygląda nienaturalnie, jednak po kilku dniach pigment traci swoją intensywność. W przypadku tego zabiegu zaleca się, aby po kilkunastu dniach przeprowadzić re-pigmentację, czyli uzupełnienie koloru. Wszystko zależy od rodzaju użytego barwnika, techniki wykonania makijażu, a także stanu skóry i jej pielęgnacji. Makijaż permanentny brwi utrzymuje się najkrócej, średnio 1,5-2 lata.

3.3/5 - (13 votes)