Makijaż permanentny – brwi Gdańsk

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny polegający na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. W przypadku oczu jest to najczęściej wykonanie kreski na dolnej i/lub górnej powiece, w przypadku brwi jest to korekta ich kształtu, podczas gdy w przypadku ust jest to podkreślenie ust, zaznaczenie i skorygowanie konturów oraz wzmocnienie zaczerwienień. Profesjonalny makijaż permanentny pozwala nie tylko podkreślić atuty urody kobiety, ale również doskonale maskuje niedoskonałości, np. poprzez zakrycie defektów skóry takich jak blizny, przebarwienia czy plamy pigmentacyjne. Co niezwykle istotne, makijaż permanentny pomaga odzyskać pewność siebie i naturalny wyraz twarzy osobom, które z powodów zdrowotnych utraciły włoski w brwiach.

Metody makijażu permanentnego brwi.

Bardzo ważnym elementem estetycznego i przyciągającego uwagę spojrzenia są piękne brwi – “must-have” wizerunkowy naszych czasów i wizytówka każdej kobiety. Aby długo cieszyć się idealnym kształtem i odcieniem brwi, można skorzystać z zabiegu makijażu permanentnego. Jakie są najpopularniejsze metody jego aplikacji?

METODA OMBRE BROWS

Metoda ombre brows jest metodą cieniowania wykonywaną przy użyciu wielu kolorów pigmentu w celu uzyskania przejść tonalnych. Delikatny, jaśniejszy cień na przedniej i górnej linii brwi jest wzmocniony w dolnym odcinku łuku brwiowego, co daje bardzo naturalny i trójwymiarowy efekt.

METODA CIENIA

Makijaż permanentny brwi metodą cienia umożliwia uzyskanie idealnego kształtu i pożądanej barwy. Technika ta stosowana jest na brwiach normalnych, gęstych lub przerzedzonych, a także w przypadku ich braku. Po wykonaniu makijażu brwi zawsze wyglądają świeżo i mają idealny kształt. Skuteczna metoda cieni pozwala na skorygowanie kształtu brwi i wyrównanie asymetrii. Końcowy efekt jest podobny do tego, który można osiągnąć za pomocą kredki do brwi lub cienia.

METODA WŁOSKOWA

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową polegający na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, by przypominał on naturalne brwi. Linergistka pigmentuje na skórze pojedyncze kreski w kształcie przypominającym naturalne włoski. Rysunek nowych włosków musi być dobrze zaplanowany.

brwi permanentne, brwi permanentny, makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny, makijaż permanentny ust, microblading brwi, permanentne brwi, permanentny brwi, brwi permanentne cena, brwi permanentne nieudane, brwi permanentne ceny, makijaż permanentny brwi cena, makijaż permanentny oczu, makijaz permanentny brwi, brwi permanentne po latach, usuwanie makijażu permanentnego, makijaż permanentny ust cena, permanentny ust, brwi permanentne pudrowe, tatuaż brwi, brwi microblading, brwi pudrowe po wygojeniu, makijaż permanentny brwi łuszczenie, permanentne brwi cena, permanentny makijaż,

Jak przygotować się do makijażu permanentnego brwi?

Jeśli myślisz o makijażu permanentnym brwi musisz pamiętać:

na miesiąc przed zabiegiem nie należy wykonywać henny brwi, linergistka musi zauważyć Twój naturalny odcień włosów na brwiach, ułatwi to dobór pigmentu. 24 godziny przez zabiegiem nie wolno pić alkoholu ani zażywać aspiryny.

Pielęgnacja po makijażu permanentnym brwi

Po zabiegu makijażu permanentnego należy stosować się do zaleceń linergistki i używać wyłącznie kosmetyków przez nią zalecanych. Nie pocieraj i nie myj skóry mydłem. Pamiętaj, że skóra wokół brwi powinna być nawilżona, a nie natłuszczona.

Galeria foto

(black cat to moja poprzednia nazwa)

Rate this post

Umów się na
wizytę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapisywania się na wizyty u naszych specjalistów – Prive P M U.